שמלות כלה בצפון

עולם שמלות הכלה הוא עולם רחב בו מציעים את מרכולתם מאות מעצבים ומתחרים זה בזה על שם ויוקרה. לצד מעצבי שמלות כלה בצפון, בעיר תל אביב מספרים לא מעט על תופרות מוכשרות שתפרו לכלות שמלות מרהיבות על סמך עיצובים ותמונות של מעצבים ידועי שם, בשליש מן המחיר. ישנן גם לא מעט כלות אשר שילמו את המחיר המופקע בגין תווית השם הידועה, מבלי לחוש כי קיבלו תמורה מלאה להשקעה.

תחום שמלות כלה בצפון

תחום זה מפותח מאד גם באזור הצפון, שכן גם לצפון הארץ מגיעים טובי העיצובים והשמלות, אולם ניתן בהחלט לומר שקיימת פחות מלחמה על הסטטוס ויותר במה ניתנת לטעם האישי ולחיבור אליו. מעצבים מוכשרים ומעצבות שקלעו ללב לקוחותיהן הם אלה ששמלות פרי עיצובם נלבשו ביום השמחה, על גופן של כלות צעירות ומאושרות.

ערב הכלולות הוא ערב מרגש אך לא פחות מכך מלחיץ. בעיצוב שמלות כלה בצפון ובכל מקום אחר, יש להביא זאת בחשבון ולדאוג שהשמלה מעבר להיותה בגד מרהיב, אמורה גם לעטוף את גופה של הכלה בנוחות ולא להטריד אותה. בד מגרד, מחוך לוחץ טו חוט שנפרם ומציק על העור- הם בבחינת חורבן של הערב בעבור הכלה הצעירה שלערב אחד בחייה מבקשת וזכאית לשלמות. השילוב הנכון בשמלת כלה מושלמת הוא בין המעצב או מעצבת היצירתיים ומקוריים לצד עבודת תפירה איכותית, מוקפדת, מחומרי גלם ובדים איכותיים ותוך יצירת גימורים מושלמים.

שמלות כלה בצפון – הסלון הנכון בשבילך

בסלון הכלות Valeri , אשר נמצא ברחוב הגושן 3 קריית מוצקין, מבינים את כל זאת ומקפידים על ייבוא שמלות כלה מעוצבות ברמת שלמות ללא פשרות, וזאת לצד מקום מעוצב בקפידה ובחדשנות המספק חוויה של פינוק לכלה ביום החשוב בחייה, שירותי שיער ואיפור בידי טובי המאפרים ומעצבי השיער, ליום שלא יישכח במהרה.

להתרשמות ממגוון השמלות המעוצבות ומהמקום התקשרו לתאם.

                                                                                                שמלות כלה בצפון הארץ שמלות כלה בצפון 2017

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט