מעצבת שמלות כלה בחיפה

אם את מחפשת מעצבת שמלות כלה בחיפה או בקריות – את עומדת בפני יום מיוחד במינו. לאחר הרגע המרגש בו החתן המיועד כרע ברך והכלה המיועדת אמרה כן, מתחילה תקופה בת מספר חודשים המוקדשת להפקת האירוע. יריית הפתיחה של ההכנות מבחינת הכלה, היא בחירתה של השמלה, שבחלק גדול מהמקרים כבר טבועה בראשה שנים רבות, ועכשיו ניתן למצוא את המעצב או המעצבת שיוציאו את הרעיון אל הפועל. לבנה לגמרי, אולי עם גוון של לבן שבור, מבד סאטן, אבל לא מבריק, חגיגית ועוצמתית, אבל שלא תהיה בומבסטית, ואולי משהו קטן מעל המחשוף? הנחיות כאלה ואחרות הן פרי נחלתם של מעצבי שמלות כלה שיודעים במקצועיות וברגישות להבין את רצונותיה של הכלה ולהתאים לה את השמלה המושלמת.

המלצות על מעצבת שמלות כלה בחיפה

כלה המחפשת מעצבת שמלות כלה באזור חיפה והקריות לא תפסח על סלון הכלות Valeri הנמצא ברחוב גושן 3 קריית מוצקין, בו מציגה המעצבת המוכשרת ולריה ממגוון דגמיה. שמלות כלה קלסיות, רומנטיות וחושניות מתוך המבחר הקיים או בעיצוב אישי על פי רצונה של הלקוחה, בתפירה עילית ואיכות מושלמת ממבחר בדים איכותיים. וואלרי הפכה לשם דבר בתחום עיצוב שמלות הכלה, בזכות איכות מוקפדת ועיצובים מקוריים, שהפכו את היום המאושר בחייהן של כלות רבות למושלם.

                                                                                                                        מעצבת שמלת כלה בחיפה עיצוב שמלות כלה בחיפה והקריות

הסלון שלך, השמלה שלך, האושר שלך

בסלון Valeri חשוב לנו לעשות אותך מאושרת. גם תושבות המרכז ואזורים מרוחקים גאוגרפית מגיעים צפונה לסלון הכלות Valeri, מתוך ההבנה כי מדובר ביום מיוחד ואין מקום שהוא רחוק מדי בעבור שמלת הכלולות המושלמת. במכון ניתנים גם שירותי סלון כלות מלאים, הכוללים עיצוב שיער על ידי מעצב שיער בכיר ומנוסה ואיפור ערב מקצועי ליום החתונה, כאשר הכלה מוזמנת ליום ניסיון בו תמדוד את השמלה לאחר כל התיקונים וההתאמות אם יידרשו, ותזכה לתסרוקת ואיפור ניסיון, על מנת להפחית את הלחץ מיום החתונה המרגש בפני עצמו. לתיאום פגישת התרשמות והיכרות עם דגמי Valeriהתקשרו:

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט